top of page

LAISVALAIKIS

Lavender Village  svečiai čia atranda vietą, kur gali būti "čia ir dabar" galimybę padovanoti sau minčių bei kūno ramybę. O siekiantys lengvo judesio ir pramogų čia atras įvairiausių laisvalaikį praturtinančių būdų, krypčių. 

 

 Mūsų svečiai čia mėgaujasi knyga levandų laukuose ar bibliotekėlėje šalia židinio, pramogauja gėlo vandens ežere, irstosi valtele ar kajakais, žvejoja, įsitraukia į futgolfo, mini-golfo, petankės ar kroketo žaidynes. Smalsuoliams pasiūlysime įvairių edukacijų ir degustacijų.

VANDENS PRAMOGOS

Lavender Village įkurtas nuostabaus tvenkinio pakrantėje, kuris, tiesiog, kviečia mėgautis vandens teikiamais malonumais.

Čia mūsų svečiai gali romantiškai irstytis valtele, plaukioti kajakais, maudytis ir žvejoti (Lavender Village svečiams specialaus leidimo žvejybai nereikia).

Primename, kad saugus elgesys vandenyje yra svarbiausia :).

IMG_4663.jpg
IMG_4700.jpg

MINI-GOLFAS

Savo svečiams suformavome landšalftinio mini-golfo aikštelę, kurioje yra 18 duobučių.

Šis žaidimas įtrauks tiek vos kelių žaidėjų grupelę, tiek ir rimtą grupę žaidėjų.

 

Svečiai gali organizuoti mini-golfo turnyrus.

FUTGOLFAS

Sakoma, golfas - džentelmenų, o futbolas - chuliganų žaidimas. Ir kas galėjo pagalvoti, kad šios dvi sporto šakos gali tapti vienu bendru, savo taisykles turinčiu, žaidimu - futgolfu!

Lavender Village svečiai gali susipažinti su šiuo žaidimu, išmokti jo taisyklių ir žaisti specialiai žaidimui pritaikytoje 9 duobučių trasoje.

IMG_4620.jpg
IMG_4562.jpg

PETANKĖ & KROKETAS

Petankė - tai smagus ir  įtraukiantis lauko žaidimas, kurį gali žaisti 2 ar daugiau žaidėjų. Tai individualus arba komandinis žaidimas, labai populiari pietinėje Europoje, jį dažnai mėgsta žaisti, tiesiog, pietų metu.

Kroketas - gilias tradicijas turinti lauko žaidimas. Itin įtraukiantis ir azartą kurstantis žaidimas, reikalaujantis taiklumo ir rankų miklumo. Žaisti gali 2 ar daugiau žaidėjų.

STALO ŽAIDIMAI

Mėgstančius ramias, azarto kupinas pauzes kviečiame sužaisti pokerio, šachmatų ar kortų partiją.

Stalo žaidimai itin gerai nuteikia ir lietingais momentais ir, atvirkščiai, kepinant saulei pasislėpus kur nors pavėsyje :)

IMG_4555.jpg
IMG_4532.jpg

BIBLIOTEKĖLĖ PRIE ŽIDINIO

Arbatinės name Lavender Village svečiai gali apsilankyti mini-bibliotekėlėje šalia židinio.

 

Čia galima jaukiai įsitaisyti fotelyje ar ant sofos, įsisupti į minkštą pleduką ir leistis į nuostabiausias literatūrines keliones :).

Bibliotekėlė yra puiki užuovėja tiek lietui lyjant, tiek ir saulei kepinant :).

ŠALIA MŪSŲ

Lavender Village įsikūrusi  gražiame Vilniaus krašto kampelyje. Iš atokiau atvykstantys svečiai taip pat gali aplankyti netoliese esančias lankytojų mėgstamas vietas:

  • vos už 14 km galima aplankyti Kernavės miestelį (saugomas UNESCO)

  • vos už 11 km įsikūręs Neries regioninis parkas, garsėjantis savo pažintiniais takais

  • vos už 7 km galima nuvykti pasivaikščioti po Dūkštų ąžuolyną

Girl in the Woods
bottom of page