top of page

PASIŪLYMAI SVEČIAMS

„Lavender Village“ erdvėse svečiai atranda būtent tai, tuo metu jų širdis geidžia. Ieškantys ramybės – mėgaukitės raminančiais gamtos garsais levandų laukuose, plaukiodami laivu, medituodami Baltojoje terasoje ar gulėdami hamake medžių paunksmėje.

Vandens mėgėjams patiks privatus paplūdimys, plaukiojimas kanojomis ar žvejyba tvenkinyje, kuriame gausu įvairių žuvų.

Organizacijos čia atranda neįtikėtiną įkvėpimo šaltinį įvairioms darbo sesijoms. Draugų įmonės ar šeimos čia švenčia laiką kartu.

Pasižvalgykite po jus kviečiančias Lavender Village erdves!

(30) (8).jpg

SUSIPAŽINKITE SU PASIŪLYMAIS

PIKNIKAI

Ieškantys išskirtinės vietos susitikti, praleisti laiką su šeima ar draugais, Lavender Village ras netikėtų pasiūlymų jaukiam ir subtiliai dekoruotam piknikui.

Piknikas – tai nuostabus šiltų, romantiškų ir linksmų susitikimų formatas, kuris papuoš kartu praleistą laiką. Tokių susitikimų tikrai nepamiršite :).

(5).jpg
1014433_582787891764741_1897516436_n.jpg

EKSKURSIJOS & DEGUSTACIJOS

Lavender Village įkūrėja Jūratė svečiams organizuoja įvairias ekskursijas ir ūkio produktų degustacijas. Šios kvapų ir skonių praturtintos edukacinės kelionės sutraukia vis gausesnes levandų augalų entuziastų grupes. Kviečiame ir Jus! :)

SPA

Lavender Village svečiai gali rezervuotis atpalaiduojančias spa procedūras, kurias papildo levandų aromaterapijos sesija. Tai nuostabus būdas atgaivinti kūną ir mintis pabėgus nuo miesto šurmulio ar vienas kitą vejančių darbų gausos.

IMG_4415.jpg
Croissant

MAISTAS

Planuojantys atvykti į Lavender Village svečiai gali užsisakyti įvairių užkandžių ir desertų, atvykę taip pat gali mėgautis kavos ar vietoje išaugintų levandų- žolelių arbata, atsigaivinti įvairiais vaisvandeniais.

Planuojantys likti nakvynei gali užsisakyti gardžius pusryčius.

ARBATINĖ & BALTOJI TERASA

Tai erdvės, kurios pritaikytos įvairiems lankytojų poreikiams - poilsiui, meditacijos ar jogos užsiėmimams, ramiai knygų vartymo sesijai ar išgerti puodeliui kavos su desertu.

Mūsų svečiai taip pat gali išsinuomoti ir išsinuomoti Arbatinę ar Baltąją terasą savo šventei, darbo dienai ar jaukiam draugų pasisėdėjimui.

IMG_4386.jpg
IMG_4635.jpg

LAISVALAIKIS

Lavender Village erdvėse įrengtos pačių įvairiausių pramogų erdvės. Svečiai gali žaisti mini-golfą ar futgolfą (beje, ar girdėjote apie tokį?:) ), mėgautis vandens pramogomis, stalo žaidimais, sulošti petankės ar kroketo partiją.

bottom of page