top of page

TAISYKLĖS IR SĄLYGOS

Aptarnaudami mūsų elektroninės parduotuvės pirkėjus ir Lavender Village svečius laikomės vieningo požiūrio ir visiems klientams siūlome tokias pačias sąlygas. Todėl šiose Taisyklėse ir sąlygose toliau dėstomi punktai taikomi visiems mūsų klientams.
Taisyklės ir sąlygos visų pirma reguliuoja prekių pirkimą mūsų elektroninėje parduotuvėje. Šios taisyklės taip pat galioja užsakymams mūsų fizinėse parduotuvėse.

 1. Pirkimo sutarties sudarymas
  Perkant, t. y. užsakant prekes mūsų elektroninėje parduotuvėje, užsakymo pateikimas laikomas pirkimo sutarties projektu. Pateiktas užsakymas galioja 7 dienas, o jo pateikimą patvirtiname el. paštu. Pirkimo sutartis tokiu atveju laikoma užbaigta mums išsiuntus užsakytas prekes. Apie prekių išsiuntimą informuojame el. paštu.

 2. Sutarties atsisakymas be priežasties
  Teisės aktų nustatyta tvarka, turite teisę atsisakyti pirkimo sutarties, per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos. 
  Norėdami pasinaudoti šia teise, apie sprendimą atsisakyti sutarties privalote mus informuoti per anksčiau minėtą laiką. Geriausiai tai padaryti el. paštu juratelavender@gmail.com. 
  Atsisakius pirkimo sutarties, mes jums kompensuosime už prekes sumokėtą sumą. Aukščiau išvardytos kompensacijos bus išmokėtos nedelsiant, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą. Pažymime, kad įstatymų numatytais atvejais mes galime uždelsti kompensavimą, kol atgausime prekes. Lėšas grąžiname tokiomis pačiomis mokėjimo priemonėmis, kuriomis sumokėjote už prekes, nebent sutariame kitaip.
  Nedelsiant ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo sutarties atsisakymo, jūs privalote išsiųsti prekes. 
  Pažymime, jog teisės aktų nustatyta tvarka, jums tenka atsakomybę už bet kokį prekių vertės sumažėjimą, kuris atsiranda prekes naudojant daugiau nei būtina susipažinti jų savybėmis, charakteristikomis bei veikimu (pvz. jei produktą ir toliau naudojate, nors jau esate juos išbandę). Taip pat informuojame, kad sutarties negalite atsisakyti, jei prekės pagamintos ar specialiai modifikuotos pagal jūsų reikalavimus.
  Sutarties taip pat negalima atsisakyti užsakant paslaugas - galima atsisakyti produktų, bet ne dovanų pakavimo paslaugos.

 3. Skundai
  Jei gavote prekes su defektais, galime sutarti dėl kompensacijos pirkimo čekio (kupono) forma. Taip pat turite teisę reikalauti defektus pašalinti atsiunčiant pakaitines prekes arba jas sutaisant. Jei prekių defektų pašalinti neįmanoma arba mums tai ekonomiškai nenaudinga, turite teisę prašyti nuolaidos, o jei defektai esminiai - galite atsisakyti pirkimo sutarties. Šios teisės galioja, net jei defektai pasireiškė po prekių pristatymo.
  Prekės laikomos turinčios defektų, jei jos neturi joms būdingų ar pristatytų savybių, neatlieka savo paskirties, neatitinka numatytų reikalavimų arba pristatytas kitoks nei sutarta jų kiekis. Pažymime, kad padidėjęs jautrumas ar alerginė reakcija prekei savaime nereiškia prekės defekto.
  Mielai atsakysime į visus jūsų klausimus ar pastabas el. paštu juratelavender@gmail.com
  Informuosime jus apie skundo nagrinėjimo eigą, įskaitant skundo gavimą, priėmimą arba atmetimą. Informacija teikiama el. paštu. Jums pageidaujant, su jumis taip pat galime susisiekti telefonu.
  Sprendimą dėl jūsų pretenzijos priimsime nedelsdami, dažniausiai ne vėliau kaip per 14 dienų. Priešingu atveju, jūs turite teisę atsisakyti pirkimo sutarties. Kad pretenzijos būtų išspręstos laiku, mums reikalingas jūsų bendradarbiavimas ir pagalba.
  Jei jūsų skundas bus pripažintas pagrįstu, būsime atsakingi už jums tekusias prekių grąžinimo išlaidas.

 4. Mokėjimo būdai ir pristatymas
  Gali pasirinkti bet kurį iš mūsų siūlomų mokėjimo būdų. Prieš išsiųsdami prekes, jus informuosime apie pasirinktą mokėjimo būdą, siuntimą ir siuntimo išlaidas. 
  Lietuvoje prekės įprastai pristatomos per 3-5 darbo dienas, užsienyje - per 1-2 savaites. Pasiliekame teisę atskirais atvejais prekes pristatyti nemokamai.

 5. Bendra informacija
  Lietuvos Respublikos įstatymai pardavėją įpareigoja pirkėjui išduoti pirkimą patvirtinantį dokumentą.
  Visos šalys bet kokius ginčus sprendžia geranoriškai. Jei ginčo nepavyksta išspręsti geranoriškai, pirkėjas turi teisę kreiptis į Lietuvos Respublikos valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.
  Susitarimas sudaromas lietuvių kalba, jam taikomi Lietuvos Respublikos teisės aktai.
  Visos prekių ir paslaugų kainos užsakymo pateikimo metu nurodomos su PVM. Mokestinis dokumentas siunčiamas elektroniniu būdu, el. laiške, kuriame pirkėjas informuojamas apie išsiųstas prekes.

   

bottom of page